THOMAS FRANZ'S

BARBERSHOP

01

o nás

Jsme místo odpočinku každého gentlemana. Můžete se nechat ostříhat, hladce oholit metodou hot towel, nebo si jen nechat upravit vousy. Zabořte se do křesla. Upravíme Vám vlasy a vousy přesně tak, jak zrovna potřebujete. Ne jak velí trendy, které mají slušet všem.

NAŠE SLUŽBY

Pánský střih

Mytí, stříhání, kolínská, styling, úprava chloupků nosu a uší na vyžádání , nápoje zdarma.

390,-

Úprava vousů

Napaření párou, úprava tvaru vousů, zaholení kontur, ošetření vousů, mytí vousů, kolínská, úprava chloupků nosu a uší na vyžádání, nápoje zdarma.

280,-

Holení břitvou

Napaření párou, holení , kolínská , ošetření pokožky, nápoje zdarma.

350,-

Pánský střih + úprava vousů

Mytí, stříhání, styling, napaření párou, úprava tvaru vousů, zaholení kontur, ošetření vousů, kolínská, úprava chloupků nosu a uší na vyžádání, nÁpoje zdarma.

620,-

Exclusive Box

Mytí, stříhání, holení nebo úprava vousů, napařování, bezbolestné odstranění chloupků nosu a uší, závěrečné mytí s masáží hlavy, úprava obočí, styling, panák kvalitního rumu, doutník a skvělá káva.

1 200,-

k zakoupení v provozovně

PÁNSKÁ KOSMETIKA THOMAS FRANZ

02

rezervace

Objednejte se na některou z našich provozoven v našem jednoduchém rezervačním systému kliknutím na tlačítko s příslušným místem provozovny, která je vám zrovna nejblíže.

Thomas

Jsem Thomas a barberingu se věnuji od roku 2016 jsem držitel mnoha certifikátů z ČR i zahraničí. Svůj tým nechávám pravidelně vzdělávat pro nejvyšší kvalitu našich služeb. Ke každému zákazníkovi přistupuji jako k nejlepšímu kamarádovi, pro svoje zákazníky jsem jak holič, tak trochu i terapeut a vždy se snažím vykouzlit jak perfektní střih, tak radostný úsměv na tváři.

Monica

Jsem Monika a barberingu se věnuji asi 2 roky. V začátcích jsem prošla kurzy a školeními, které mě utvrdili v tom, že tohle řemeslo prostě chci dělat. Líbí se mi pozorovat změny, jak na mých klientech, tak i v mé tvorbě. Baví mě posouvat hranice mé kreativity a vážím si každého jednoho zákazníka, který mi dá tuhle možnost. 

Lenka

V mé profesi mě nejvíce baví kreativita  a viditelné změny na mých klientech. Účesové a vizáž tvorbě se věnuji 8 let. Stále se snažím spolu s mojí fantazií a dosavadními trendy  tvořit, nabízet a radit všem, bez ohledu na věk.

Toman

Od přírody perfekcionista se smyslem pro detail. Se zájmem se orientuji v aktuálních trendech, takže velmi rád poradím. Jsem kreativní a otevřený experimentům, na druhou stranu se ale nebráním ani klasice.
Společně jistě docílíme účesu, který vám nejlépe sedne. Na barber scéně jsem sice relativním nováčkem, ovšem svým houževnatým přístupem, ambicemi a snahou se neustále zdokonalovat vás jistě mile překvapím.

kontaktujte nás

Neradice 2324
688 01 Uherský Brod
TOMÁŠ FRANTA
IČO: 05960461
Lánská 819, Hluk 687 25

Provozovna
Uherský Brod

Neradice 2324, 688 01 Uherský Brod

Provozovna
Uherské Hradiště

JIŽ BRZY!